Teatr Sztuk

Aktorka filmowa i teatralna. Debiutowała w 1995 roku w Teatrze Nowym w Warszawie u Adama Hanuszkiewicza. Od 1994 pracowała również przy organizacji przedstawień teatralnych, produkcji programów telewizyjnych : Programy Edukacyjne, nagrania do filmów dokumentalnych, współpracowała ze stacjami telewizyjnymi: TVP, Polsat, TVN. Jako aktorka zagrała między innymi.:

-  w filmach „Prostytutki” w reż. E. Priwiezieńcewa - za główną rolę w tym filmie została wyróżniona nagrodą dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" w 1999 roku, „Ryś” w reż. S. Tyma, „Weisser” w reż. W. Marczewskiego, „Ciemna strona Wenus” w reż. R. Piwowarskiego, „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową” w reż. K. Zanussiego.

- w serialach: „Magda M”, „Kochaj mnie kochaj”, „Camera Cafe”, „Na Wspólnej”, „Złotopolscy”, „Ekstradycja”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”

W 1999 zaczęła współpracować jako aktorka z włoskimi produkcjami m.i.: telewizją Rai Uno przy realizacji filmu Mario Monicellego „Come Quando Fuori Piove”, produkcją filmową „Notturno bus” w reż. D. Marengo, „Leone Nel Basilico” w reż. L. Pompucci.

Od roku 2010 jest pomysłodawcą i organizatorem pokazów sztuki polskiej podczas festiwalu Isola del Cinema w Rzymie w ramach sekcji pokazów międzynarodowych Isola Mondo.

Do góry