Teatr Sztuk

PIERWSZY FESTIWAL, KTÓRY SFINANSUJE TWÓJ MONODRAM!

I Festiwal Monodramu MONOart OLEŚNICA 2016  

KONKURS NA PREMIERĘ I REZYDENCJĘ TEATRALNĄ W OLEŚNICY

TEATR SZTUK oraz BiFK zapraszają do udziału w I edycji festiwalu teatralnego "MONOart Oleśnica". Festiwal odbędzie się w Olesnicy, w terminie od 28 do 31 lipca 2016 r. i ma na celu popularyzację gatunku teatralnego, jakim jest monodram. Stawiamy na działania interdyscyplinarne poszukujące, śledzące najciekawsze zjawiska zachodzące w kulturze współczesnej.

Festiwal skierowany jest do wszystkich miłośników sztuki teatralnej, a w szczególności: aktorów, performerów, artystów niezaleznych, studentów szkół teatralnych, tancerzy, freelancerów czujących potrzebę artystycznej wypowiedzi.

Festiwal ma charakter konkursowy.

TEATR SZTUK oraz BiFK, po raz pierwszy w historii tego gatunku festiwali proponuje rezydencję teatralną (dwutygodniowy pobyt), która zapewnia finalistom konkursu możliwośćpremierowej realizacji nowego monodramu, przy pełnym wsparciu finansowym i zapleczu technicznym.

Zgłoszenie do Festiwalu powinny zawierać:

1. autorski projekt monodramu w postaci scenariusza (ewentualnie szkic, zarys)

2. wypełniony formularz zgłoszeniowy

Dokumenty prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres:  monoart@teatrsztuk.pl z dopiskiem w temacie emaila: MONOart Oleśnica 2016 oraz imię i nazwisko.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2016 r.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 577 973 801 - koordynator Norbert Baliński

Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej:

 POBIERZ REGULAMIN

 POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Do góry